17 stycznia 2015

Niewdzięcznica...

...taka ze mnie niewdzięcznica! Dostałam mnóstwo pięknych prezentów na gwiazdkę, a nie pochwaliłam się nimi całemu światu ,dziewiarskiemu zwłaszcza.
Świąteczny czas to czas magiczny-pełen dobroci i radości.Otrzymując prezenty czujemy, że ktoś o nas pamięta i wyraża w ten sposób swoje uczucia-najczęściej te dobre i miłe.Coś takiego spotkało mnie w te święta. Poczułam, że otaczają mnie wspaniali,dobrzy ludzie,którzy są dla mnie życzliwi,dla których jestem w jakiś sposób ważna. I to jest piękne w otrzymywaniu i dawaniu prezentów.
 Zatem dziękuję po tysiąckroć Joli z Babojolowego bloga, Gabrysi z Gabidrutu, i Eli z Dzianinowego Studia.Jesteście wspaniałe! Dziękuję Wam za Waszą dobroć i życzliwość! To dla Was ten post.
W pięknie zapakowanej paczce od Joli znalazłam same skarby...

...a było ich co niemiara...

srebrny sznur koralikowy,Dodaj napis

Koralikowe bransoletki i kuleczki zrobione przez Jolę na moje zamówienie na "kiedyś tam" okazały się niespodzianką pod choinkę :)))
Śliczne, mięciutkie moteczki od Eli i pyszne, mięciutkie pierniczki (po pierniczkach zostało tylko opakowanie,bo od razu zostały skonsumowane...)

Piękna, cudnie szara , mięciutka czapeczka "magnolia" od Gabrysi. Noszona nieustannie. Dzięki niej polubiłam czapki :)   


6 komentarzy:

 1. Małgosiu, jak Ty musiałaś być grzeczna,że tyle pięknych prezentów znalazłaś pod choinką. Cudna biżuteria! Jola to prawdziwa artystka.Ciekawe co z tej pięknej włóczki wydziergasz. Pozdrawiam druciarsko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda,że Jola to artystka.Jej bransoletki zrobione są z wielką starannością i miłością.Zresztą i Ty i Ela też jesteście mistrzyniami!

   Usuń
 2. Małgosiu, potrafisz dziękować najpiękniej na świecie. Wzruszyłaś mnie. Jesteś wspaniałą, ciepłą osóbką i tak bardzo zasługujesz na wszystkie prezenty tego świata. Jola jest prawdziwą Mistrzynią koralików, wiem, bo zarówno jak jak i SM dostałyśmy od Joli branmsoletki przecudnej urody. No i oczywiście wjechałaś mi na ambicję, bo ja również nie pochwaliłam się cudnościami od Was Kochane. Ściskam najmocniej i pieknie dziękuję za post specjalnie poświęcony Nam:-) Buziaki:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję,że zasłużyłam na te wszystkie skarby. I wcale nie miałam zamiaru wjeżdżać komukolwiek na ambicję-po prostu poczułam ,że muszę Wam podziękować .

   Usuń
 3. Gosia zasłużyłaś na prezenty, Mikołaj umie docenić dawane dobro :) Nie umiem pisać tak pięknie jak Ty więc napiszę najzwyczajniej jak można, cieszę się, że Cię spotkała taka niespodzianka :) Cudności dostałaś. Ja jak Ela też nie pochwaliłam się otrzymanymi prezentami i mam zamiar się poprawić :)
  Ściskam mocno :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu, mam nadzieję,że zasłużyłam na te wszystkie prezenty.Większość z nich otrzymałam od Ciebie. Buźka:)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze, które dają mi radość i sił do dziergania.